את הסיפור הבא סיפרה לנו שירן (שם בדוי). חשוב לנו לציין כי אנחנו לא מעודדים שימוש באלימות ו/או בריונות בסיפור הבא ניתן לראות שלכל מעשה יש השלכות וחשוב לשים לב גם לצד השני.

***

הסיפור שלי מתחיל בכיתה ד'. הייתי 'מלכת הכיתה', כולם אהבו אותי ומי שאחשב אחרת ממני היה פשוט עף מהחבורה. יום אחד ההורים שלי החליטו שאנחנו עוברים לעיר אחרת. בהתחלה לא הסכמתי, רציתי להישאר עם החברים שלי ובסוף לא הייתה לי ברירה ועברנו.

חשבתי שגם בכיתה החדשה אני אהיה ה'מלכה'. טעיתי. הילדים החדשים היו כאלו שרק חרם דיבר אליהם, וזו הייתה הפעם הראשונה שהרגשתי ככה. תמיד הייתי מוקפת בסביבה חמה ואוהבת, עכשיו אני לא מקובלת. בהתחלה בבית הספר הישן החברים הקודמים שלי התגעגעו אליי, ואז הגיע לשם מישהי שתפסה את מקומי.

היא הייתה ה'מלכה' החדשה, רק מלשמוע עליה שנאתי אותה. יום אחד פגשתי אותה פנים אל פנים והתחלתי לריב איתה. איך היא מעזה לקחת את המקום שלי?? ואז יצא שכולם שנאו אותי בגללה.

נשאר לי רק חבר אחד, שהוא הכי חשוב לי בעולם ותמיד עומד לצידי. זה הסיפור שלי, ואני מספרת אותו כדי להראות לכם שגם אם כרגע אתם חושבים שאתם מלכים וכולם מקשיבים לכם, הכל יכול להשתנות ברגע ותמיד יכול להגיע מישהו ולהוריד אתכם.


לוגו רקע שקוף אחים גדולים-42.png