הצטרפו אלינו

האחים הגדולים מתנדבים בעמותה מתוך הזדהות עם ערכי העמותה והעקרונות שמובילים אותה. המתנדבים שלנו מחוברים ל"עולם החדש", לעולמם של ילדים ובני נוער ומייצרים שינוי באמצעות חיבור וקשר אישי בר-קיימא. המתנדבים שלנו נבחרים לאחר מיון וראיון אישי, ובמהלך התנדבותם עוברים הכשרות ומקבלים כלים לשיח ב"עולם החדש".

הצוות שלנו מחולק לתחומי עיסוק מרכזיים. חברי הצוות נבחרים לעבוד בעמותה בשל יכולותיהם האישיות והמקצועיות ומצטרפים מתוך האמונה בדרך ובערכים. הם מבינים את "גודל האחריות" בתפקיד ופועלים בהובלה, יוזמה, חדשנות ואחריות. הם לא רק מדברים – הם עושים, ונמצאים בהתפתחות מתמדת, למידה ושיפור.

התנדבו איתנו

האחים הגדולים שלנו הם מתנדבים צעירים, בין הגילאים 21-35, המגיעים מתחומי עיסוק שונים ושלבים שונים בחייהם.

כל המתנדבים בעמותה מקבלים ליווי צמוד ואישי של הרכזים, ראשי התחומים וגורמי מקצוע במידת הצורך.

הכשרה של "אח גדול" כוללת ראיון טלפוני ראשוני,

יום הדרכות ראשון, יום הכשרה נוסף כל חצי שנה.

רוצה להיות אח גדול?

מלא/י את הטופס וניצור איתך קשר!

 
מתנדבים מספרים

עמותת אחים גדולים בשבילי היא אתנחתא. לכולנו יש את מירוץ החיים שלנו שקל להשאב בו ולהשאר מרוכזים בעצמנו ובעולמנו. בעזרת העמותה- שמנסה לעזור לילדים שצריכים אוזן קשבת- יש לי את האופציה לעצור את החיים שלי, לקחת את כל הנסיון והתובנות שאספתי במהלך החיים, ולעזור לילד או לילדה שצריכים עזרה. 
זו פלטפורמה מדהימה להיות כה משמעותית- אפילו בדברים הקטנים של ילדים, שמשפיעים ועוזרים בעיצובם של הילדים.
אני יותר משמחה שהצטרפתי לעמותה- ושאני יכולה לעזור ולסייע בפעילותה

מירב גלבוע, אחות גדולה

 
 

אני רוצה אח/ות גדול/ה

אנו מציעים לילדים ובני נוער החווים בריונות חברתית, ברשת ומחוצה לה, חיבור ל"אח גדול" בהתאמה אישית. כל ילד הפונה לעמותה מקיים קשר אישי ומתמשך עם "אח גדול" במרחב הוירטואלי, ומקבל מקום בטוח לשתף בקשיים שהוא חווה. 

האחים הגדולים הם מתנדבים צעירים, שעברו הכשרה ייעודית על פי המתודולגיה הייחודית שפיתחה העמותה, המבוססת על נוכחות, הקשבה פעילה והכלה. הקשר הנוצר בין האח הגדול לילד הוא דיסקרטי, ומבוסס על אמון, היעדר שיפוטיות והעצמה.

 

האחים הגדולים שלנו מלווים בשגרה על ידי הצוות המקצועי של העמותה, המעניק להם רשת תמיכה ומשוב מקדם.

דרושים
אחראי ניו מדיה לתפקיד בעולמות השיווק
אחראי ניו מדיה לתפקיד בעולמות השיווק

עיקר התפקיד הוא בניית גאנט תוכן של העמותה ויישומו מידי יום ברשתות החברתיות. נדרשים כישורים מעולמות השיווק, תפעול טכני של אינסטגרם בפרט ורשתות חברתיות נוספות. מחפשים שחקן נשמה, יצירתי, בעל ראש גדול, ספונטני ויסודי, ובעיקר מתנדב שאוהב לעבוד בצוות. משך ההתנדבות כשעה ביום + פגישות צוות כאחת לשבועיים

press to zoom
מעצב לצוות שיווק (אינסטגרם)
מעצב לצוות שיווק (אינסטגרם)

מחפשים סטודנט לתואר עיצובי. ניסיון

press to zoom
איש תוכן - תכנים מקצועיים
איש תוכן - תכנים מקצועיים

עיקר התפקיד הוא יצירת תוכן ועריכת תוכן מקצועי בתחומים הקשורים לילדים ונוער וכן ליווי פרויקטים שונים בהיבטי תוכן. נדרשים כישורי העמקה, למידה, חיפוש מעמיק בעברית ובאנגלית. יכולות שיווק - יתרון. מחפשים שחקן נשמה, שיש לו רצון להשפיע על ילדים ונוער, בעל ראש גדול ויכולת ליזום, ללמוד ולחשוב בגדול ובאופן חדשני.

press to zoom
איש תוכן לתפקיד בניהול אתר
איש תוכן לתפקיד בניהול אתר

איתור, עריכה, כתיבה והזנה של תכנים חדשים באתר האינטרנט ושמירה על עדכניותם, וכן פיקוח ובקרה על התכנים הקיימים. נדרש ידע בסיסי בניהול אתר (פלטפורמת WIX), וכן ידע בסיסי בניסוח תוכן שיווקי. נדרשת יכולת מעקב אחר תכניות עבודה וניהול תוכן. מחפשים שחקן נשמה, בעל ראייה עיצובית ושיווקית, שאוהב לעבוד עם אנשים.

press to zoom
איש תוכן לתפקיד בניהול עמוד פייסבוק
איש תוכן לתפקיד בניהול עמוד פייסבוק

איתור, עריכה, כתיבה והזנה של תכנים חדשים לעמוד הפייסבוק ושמירה על עדכניותם, וכן פיקוח ובקרה על התכנים הקיימים. כמו כן - הניהול כולל גם שיח עם מתנדבים, הורים, שיווק בפייסבוק ואיתור תכנים רלוונטיים. נדרש ידע בניהול עמוד פייסבוק או יכולת למידה מהירה. מחפשים ידע בסיסי בניסוח תוכן שיווקי. מחפשים שחקן נשמה, שמצליח להיות דינאמי, יסודי, יצירתי וחדשני.

press to zoom
מנהל אקו- סיסטם
מנהל אקו- סיסטם

התפקיד כולל הובלת פרויקטים קצרי טווח וארוכי טווח, הובלת שיתופי פעולה, קשר רציף מול גורמי קהילה, קשר רציף מול גורמים במערכת החינוך הפורמלית והא-פורמלית, הכשרת מתנדבים בתחום ההדרכה. נדרשת זמינות לפגישה בשבוע. נדרש ניסיון בהדרכה, הובלת פרויקטים, ניהול ממשקי עבודה. עדיפות לניסיון בניהול מתנדבים. מחפשים שחקן נשמה, שאוהב לעבוד בצוות ניהולי ובמקביל מסוגלת לנהל צוות בעצמו. מחפשים אדם יצירתי, יוזם, חדשני, שמסוגל להניע קדימה פרויקטים משמעותיים ומרגשים בקהילה ובסביבה העוטפת של הילד. תפקיד מאתגר ומעניין.

press to zoom
מנהל תפעול
מנהל תפעול

התפקיד כולל הובלת פרויקטים, ניהול משימות, תכניות אסטרטגיות וכוח אדם. אמון על התקשורת בין גורמי עמותה לגורמי חוץ. נדרש ניסיון בניהול פרויקטים ומשימות וידע בסיסי בשימוש בתוכנות ניהול מידע/משימות. מחפשים שחקן נשמה, שידיו בכל, שמסוגל להיענות לאתגר של תפעול עמותה צעירה וניהול פרויקטים חדשניים וייחודיים.

press to zoom
ייעוץ משפטי
ייעוץ משפטי

פירוט התפקיד יימסר בפרטי לא נדרש ניסיון משפטי, מלבד הסכמה כעו"ד. יתרון לבעלי ידע בעמותות/תאגידים או לבעלי ניסיון בעולמות של קידום חקיקה. מחפשים עו"ד שלומד מהר ומסוגל להיענות לאתגר של סיוע לעמותה צעירה בתחומים משפטיים מאתגרים וייחודיים.

press to zoom
 
לוגו רקע שקוף אחים גדולים-42.png